Marka Devir

Marka Tescili, Marka Üzerinde Sahibine Fikri Mülkiyet Hakkı Sağlamaktadır. Dolayısıyla Tüm Mallar Gibi Markalarda Alım Satım Sözleşmelerine Konu Olabilirler ve TPE Nezdinde Devir Edilebilinir.
Marka Devri Ancak Noterde Yapılacak Alım Satım Sözleşmelerinin TPE’ye İletilmesi ve TPE Devir Harçlarının Yatırılmasıyla Gerçekleşir.
Tüm Mal Alım Satımlarında Olduğu Gibi Devir Alınacak Marka Üzerinde Kısıtlamalar, Hacizler,…vb Yasal Engeller Olup Olmadığının Araştırılması Büyük Önem Taşımaktadır.
Maalesef Uygulamada Sıklıkla Markalar Devir Edilebilme Kriterleri Açısından İncelenmeden Sözleşmeler İmzalanmakta ve Marka Bedeli Ödenmektedir. Bu Durumda Alıcı Büyük Zararlara Uğramaktadır.
Eltutan Patent ve Hukuk Bürosu, Sadece Marka Devir İşlemlerini Gerçekleştirmekle Kalmaz Ayrıca  Markaların Devir Edilebilme Engelleri Olup Olmadığını Hususunda da 1997 Yılından Bu Yana Edindiği Teorik ve Pratik Bilgi Birikimiyle Hizmet Verir.
Marka Devri Hakkında  Ayrıntılı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz ….  +90 (212) 272 28 00


Marka Hizmetlerimiz

-Marka, Logo, Slogan Tescil
-Marka Devir
-Marka Lisans
-Marka Yenileme
-Marka Takip
-Marka İtiraz
-Marka Hukuku

Patent Hizmetlerimiz

-Patent, Faydalı Model Tescil
-Patent, Faydalı Model Devir
-Patent, Faydalı Model Lisans
-Patent, Faydalı Model Yenileme
-Patent, Faydalı Model Takip
-Patent, Faydalı Model İtiraz
-Patent, Faydalı Model Hukuku

Tasarım Hizmetlerimiz

-Endüstriyel Tasarım Tescil
-Endüstriyel Tasarım Devir
-Endüstriyel Tasarım Lisans
-Endüstriyel Tasarım Yenileme
-Endüstriyel Tasarım Takip
-Endüstriyel Tasarım İtiraz
-Endüstriyel Tasarım Hukuku


Tarih: 27 Eylül 2023 Çarşamba Saat: 14:25 Ziyaret Sayısı: Notice: Use of undefined constant r - assumed 'r' in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/patentnedir_org/hizmetlerimiz/include.php on line 67 Notice: Use of undefined constant w - assumed 'w' in /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/patentnedir_org/hizmetlerimiz/include.php on line 72 2201

Günün sözü
"Bir İş Yapmak İçin Neden Yarını Bekliyorsun. Bugün de Dünün Bir Yarını Değil midir."